جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

این مطلب در انصاف نیوز منتشر شد

  گفتگوی اختصاصی با ایت الله العظمی نکونام:

  با فیلترینگ مخالفم

  بحث از فیلترینگ یا عدم فیلترینگ فیسبوک با روی کار آمدن دولت حسن روحانی رواج بیشتری پیدا کرد؛ به ویژه وقتی که اعضای کابینه این شبکه ی اجتماعی را به عنوان یکی از راههای ارتباط با مردم انتخاب کردند. در این مدت علما و کارشناسان و مدیران بسیاری در این باره اظهار نظر کردند. گروهی خواستار رفع فیلتر این شبکه ی اجتماعی شدند و گروهی بر ادامه ی فیلتر بودن فیسبوک تاکید کردند. در این میان گروهی سومی استفاده از فیسبوک را  به استفاده صحیح و یا اختصاص آن به دانشمندان و اساتید مقید کردند.

  آیت الله محمدرضا نکونام، از اساتید برجسته ی حوزه ی علمیه ی قم در گفتگوی اختصاصی با انصاف نیوز، فیلتر را مبارزه ی منفی نامید که ضرر فیلتر آن بیش از منفعتش است. این فقیه  جامعه شناس و روانشناس حوزه علمیه قم، معتقد است ایجاد مانع در بسیاری از موانع نتیجه ی منفی دارد و نمی شود گفت که صنعت و پیشرفت بد است.

  عصر روز پنج شنبه، (28 آذر 92)، آیت الله نکونام در اتاق کوچک زیرزمین منزلش میزبان ما بود. اتاق کوچکی که محل دیدارهای خصوصی آیت الله است. تبلت و موبایلش را  روی میز کوچک کنار دستش گذاشت و با از لخند و نگاهش متوجه شدیم که منتظر اولین سوال ما درباره ی موضوعی است که از پیش مطرح کرده بودیم.

  متن گفتگوی انصاف نیوز با آیت الله نکونام در پی می آید:

  - نظر شما درباره ی فیلتر کردن فیسبوک چیست؟  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 30 آذر 1392
  منبع
  برچسب ها : فیلتر ,الله ,فیسبوک ,انصاف ,گروهی ,فیلترینگ ,انصاف نیوز ,الله نکونام ,گفتگوی اختصاصی ,
  این مطلب در انصاف نیوز منتشر شد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر